PUNCH 500

PUNCH 500

Stroj radu PUNCH predstavuje vysokovýkonný stolový dierovací stroj na dierovanie hárkov pre výrobu blokov alebo kalendárov.
V štandardnom vyhotovení sa stroj dodáva bez dierovacích nástrojov, ktoré si užívateľ objednáva podľa vlastných potrieb.
Stroj je vybavený excentrickými tiahlami, ktorými sa vykonáva nastavenie presného zdvihu brúsiteľných AP dierovacích nástrojov, po ich prebrúsení.Pracovný takt sa spúšťa nožným pedálom alebo mikrospínačom automatického spúšťania.
Výmena dierovacieho nástroja je extrémne rýchla a jednoduchá. Stroj možno osadiť jednodielnymi alebo dvojdielnymi dierovacími nástrojmi a to buď v štandardnom vyhotovení alebo AP vyhotovení pre výkonnejšiu prevádzku. AP dierovacie nástroje umožňujú naraz dierovať nálož až do výšky 4 mm a sú opakovane brúsiteľné. Dvojdielne nástroje poskytujú možnosť dierovať kalendáre v jednom cykle aj s palcovým výsekom.
Komfort obsluhy a rýchlu prestavbu formátu  dierovacích nástrojov pre drôtovú alebo plastovú hrebeňovú väzbu umožňuje použitie dierovacích nástrojov typu QSA – Quick Size Adjustment, pri ktorých sú jednotlivé razníky jednoducho vypínateľné. Pri prestavbe formátu nie je preto potrebné vyberať dierovací nástroj zo stroja.

Výrobca

Výrobca

Stroje

Mám záujem